אודות

אודות
המותג Barzelai נוסד בשנת 2011, במטרה להגיע לכלות בכל קצוות תבל. בזמנו תחום המכירה האינטרנטית היה בתחילת דרכו, ואורית היתה מבין הראשונות בתחום זה. בתהליך פורץ דרך ולא שגרתי, היא ניגשה למלאכת עיצוב שמלות הכלה, עם מעט חששות, ליצירת שמלות כלה בהתאמה מדויקת ללא מפגש עם הלקוחה. חששות אלה התפוגגו במהרה. למעלה מ - 1,500 שמלות כלה נמכרו לנשים מסביב לעולם, והמותג זכה להצלחה מסחררת.

עיצוב שמלות כלה מחמיאות וקלילות

מאחורי המותג Barzelai עומדת אורית ברזלי – מעצבת אופנה בוגרת שנקר, עם ניסיון עשיר של כעשור בתעשיית האופנה. כאשר במהלך 6 השנים האחרונות התמחתה בעיצוב שמלות כלה מגוונות, נוחות וקלילות, הנמכרות לכלות בכל רחבי העולם. וכעת, אחרי שהספיקה לכבוש את לבבותיהן של נשים רבות בעולם, החליטה להשיק את הקולקציה הייחודית גם בארץ.

כלות מסביב לעולם כמקור השראה

הכלות של אורית הפכו במהרה למושא השראתה לקולקציות הבאות כל תמונה שהן שלחו מאיי סיישל, איי בהאמה, אוסטרליה יפן ברלין או ניו יורק תרמה והעשירה את ההבנה של המותג ומיהי הכלה של המותג Barzelai.

כיום, לאחר 6 שנות פעילות מוצלחות בעולם האינטרנטי, השיקה סטודיו לכלות בארץ.

בעקבות המכירה באתרים ובחנויות און ליין ובאמצעות הניסיון והידע הטכני שלה ושל הצוות בסטודיו, יצרה אורית ברזלי מותג שמלות כלה המאפשר קנייה נוחה, חכמה ומהירה של שמלת כלה מעוצבת בהתאמה למידותייך, לאופי שלך ולצרכים שלך לקראת יום חתונתך. כל זאת – ללא צורך בתהליך ארוך ומדידות אינסופיות ובמחירים אטרקטיביים.


לפרטים נוספים צרי קשר עוד היום ואורית תשמח לעמוד לשירות ולהשיב על כל שאלה וכמובן - לעצב שמלה מקסימה רק עבורך.